محل تبلیغات شما

سلام دوستان آذر هستم همسفر ابراهیم "

مشارکت من در باب وادی اول برگرفته از تمام تجربیات من بعد ازآموزشهای کنگره است وقتی نیم نگاهی به گذشته خودم و وضعیتی که داشتم میکنم در بهتو حیرت فرو میروم که من چه چیزی در خود میدیدم که اینقدر در کارها و تصمیمات مهمزندگی خودم دست به ریسک میزدم؟انسان وقتی وارد ضد ارزشها میشود به مرور زمان صفاتخوب خود را از دست میدهد تصمیم گیری تفکر و داشتن عقل و عمل سالم با ورود به ضدارزشها از بین میرود و به زوال و نیستی دچار میشود .دروازه ورود به تاریکی ها  ضد ارزشهاست .غیبت کردن قیاس کردن مشروب خواریو.دروازه ورود به خیلی چیزهاست نه تنها دنیای اعتیاد بلکه وارد شدن بهدهلیزهایی که به آسانی از آن راه فرار و گریزی نیست و شخص آموزش بگیرد و آموزش راعملیاتی کند و در غیر اینصورت رفت و برگشت های متعدد را تجربه کند تا پایان تاریا حس کند و بخواهد مشکلات خویش را حل کند .

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

کند ,ضد ,ارزشها ,تاریکی ,وادی ,میشود ,ورود به ,دروازه ورود ,ضد ارزشها ,وادی اول ,کند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Helen's blog proftinsunbge Alphonso's receptions gravikecam پروژه آمار سوم تجربی Michael's memory مطالب اینترنتی درود و لعنت بر سیگار هایی که من را گذاشتند و رفتند به "خیال تو".... دانش روز کشکول فرق