محل تبلیغات شما

خلاصه و برداشتی از سی دی خانواده یک و دو به قلم همسفر زهرا (ق)
هنر نیروی بازدارنده این است که حس انسان را خراب می کند. این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.  این هنر پنهان می باشد و به صورت خیلی زیبا و ماهرانه در کنار یکدیگر قرار می گیرند و به هم ریختگی درون انسان را به وجود می آورند. نیروی های بازدارنده قدرت زیادی دارند. انجام دادن یک سری از کارهای ما حسنی که دارد این است که انسان به ناتوانی خودش پی می برد و اینکه در موقع بالایش تدافعی برخورد نکند زیرا این تدافعی برخورد کردن باعث می شود روی آن اندیشه ای که دارند بیشتر پافشاری کنند. چون ممکن است شخصی که کاملاً من با شما مخالف است به جنگ با شما آمده است ولی در واقع نقطه تفکری برایش ایجاد شود پس نباید  تدافعی برخورد کند.
نوع برخورد و نوع نگاه انسان در پالایش مهم است. و خلق و خو یا حسن خلق و دوستانه  داشتن خیلی مهم است و این باعث می شود که یک نقطه تفکری برای آن شخص پیش آید. خداوند بالاترین چیزی که داده اختیار بوده و اگر من آن اختیار را از شخص بگیرم و  نادیده بگیرم  دافعه به وجود آورده ام.  وقتی که دافعه به وجود بیاید همه چیز خراب می شود اول باید جاذبه وجود داشته باشد. اول شاگرد باید بنشیند سر کلاس برای یادگیری بعداً چیزی که باید اتفاق بیفتد انجام می شود در واقع حسن خلق از پایه ترین چیزهایی است که باید روی آن کار کنیم.

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

انسان ,برخورد ,وجود ,خلق ,یک ,انجام ,می شود ,تدافعی برخورد ,به وجود ,است که ,باعث می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت وبگردی وبلاگ مشاوره آفتاب زندگی ( سعید آوری/کرج) سهروفیروزان شهرکهن hanracurleapf John's site قیمت خرید گوشی موبایل ایسوس کانون حرکات اصلاحی و مشاوره تغذیه Breathable EVA Flip Flops,Kids Flip Flops,Printed Sandal At Rowooshoes.com منم و خودم تنهایم تور روسیه|تور تایلند|تور مالزی|تور دبی|تور استانبول|تور آنتالیا