محل تبلیغات شما
برداشت از وادی 2به نام خدا

هیچ مخلوقی جهت بیهودگیقدم به حیات نمی نهد.
هیچ کدام از ما به هیچ نیستیمحتی اگر خود به هیچ فکر کنیم. 
سلام دوستان نجمه هستم یک همسفر 
ما انسانها مخلوقات خدا با تفکر درست و اندیشه سالم زندگی خود را میسازیم.یعنی هر چیز در ذهنمان بسازیم و فکر کنیم همان میشود .با کینه,حسادت,ترسحقارتبیماری. .بی مسئولیت به طرف ضد ارزشها میرویم و هر چه زندگی خود را به طرف ضد ارزشها ببریم زندگی خود را خراب میکنیم و خود را هیچ بودن میپرسیم.پس تفکر درست و دوری از ضد ارزشها زندگی خود را از بیهودگی و از تاریکی به طرف روشنی ها ببریم و از تاریکی ها خودمان را نجات دهیم.

سلام دوستان روح انگیز هستم یک همسفر. .
در وادی دوم گفته می شود هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد و هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم حتی اگر به هیچ فکر کنیم. منظور این هست که ما ارزش نداریم ؛؛ که این طور نیست حتی اگر خودمان فکر کنیم که ارزش نداریم ،ما انسانها اکثر خودمان را گم کردیم و تنها چیزی که رویت نمیکنیم وجود خودمان است برای یافتن خودمان باید تلاش و فکر کنیم تا خودمان را پیدا کنیم و بعد کار و کوشش ما به نتایجی میرسد.

سلام دوستان سپیده هستم یک همسف

هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد. .هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم حتی اگر خود به هیچ فکر کنید. 
چه خوب است که افکار مثبت و نیرومند. 1در خود تقویت کنیم و در را به روی ناامیدی ها و افکار منفی ببندیم. وادی اول در مورد تفکر بود و برای انجام. هر کاری تفکر و فکر کردن در اولویت اول میباشد. ما بر اثر تفکرات غلطی که داشتیم در مسیر ضد ارزشها و تاریکی ها قدم گذاشتیم و روز به روز در این تاریکی ها و ناامیدی ها غرق شدیم و نه تنها به خواسته ها و هدفهای خود نرسیدیم بلکه تخریب های زیادی را به خود وارد کردیم ولی اگر عاقلانه فکر می کردیم و تصمیم میگرفتیم و قدم در ارزش ها میگذاشتیم به خواسته های خود میرسیدیم و به روشنایی ها راه را پیدا می کردیم. تجربه ای که بر اثر افکار غلط دارم این است که مسا فرم برای درمان انتی ایکس های مختلفی که داشت شربت متادون به او پیشنهاد شده بود که میتواند با این شربت ترک کند ولی نه تنها درمان نشد بلکه او اعتیاد مداوم به شربت پیدا کرد و در کنارش به مواد های دیگری هم رو ا ورد و چه تخریب های را در جسم.و روان خود به وجود اورد و این به علت عدم ا گاهی و شناخت و تفکر درست است.
 من همسفر با اینکه مصرف کننده نبود م ولی با وجود تاریکی ها. .ناامید ی هاا افکار غلط و حس های منفی که هر روز در من بیشتر میشد و موج میزد مشکلات و بیماری های را به جسم خود وارد کرد م.زیرا دیگر زندگی را تمام شده. میدیدم و احساس ناتوانی. .حقیر بودن و حقارت میکردم ولی با وجود پیمودن همه. ی این تاریکی ها و ناامیدی های که پشت سر گذاشتیم خدا را بسیار تا بسیار. شاکرم و بر این باور رسید م که قدرت مطلق یاری رسان ماست که راه. را برای ما هموار کرد تا در این راه قدم بگذاریم و بیشتر از این غرق در تاریکی ها. .حسرت ها و افسوس ها نشویم و از کارهای ضد ارزشی و افکار منفی نجات پیدا کنیم و محکمتر و استوار تر در این راه قدم بگذاریم. 

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر 
ناامید شدن در زندگی بزرگ ترین شکست زندگی است ِ.در قران یکی از بزرگ ترین گناهان کبیره را خداوند ناامید ی گفته است که چرا انسان دانایی. .اموزش و تجربه. در وجود ش است ناامید میشود. در سی دی امواج باز دارند ه خود اقای مهندس فرمودند در ناامید ی وضعیت جوری است که کانالهای رفت و برگشت بسته شده و نه محبت میتوان کرد و نه محبت دیگران مانند فرزند. .پدر. .مادر و همسر را درک و احساس کنیم و به جایی میرسد که کانالها کامل مسدود میشود و هیچگونه درک و احساس ندارند و هیچ چیز را احساس نمیکنند.انسان به درک احساس و خواسته است. مثل یک ا د می که در زندان است میخواهد پدر و مادر و دوستانش را ببیند اما به دلیل اسیری نمیتواند. کسی که همه راهها را امتحان کرده و به جایی نرسیده که اعتیاد این درک و احساس را از بین می برد. در ناامید ی بسی امید است پایان شب سیه سپید است. 

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

ها ,کنیم ,های ,فکر ,تاریکی ,زندگی ,به هیچ ,تاریکی ها ,خود را ,فکر کنیم ,ها و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nisthunsbocom lebadtiwor کانون فرهنگی مادرم فاطمه*سلام الله علیها* نمایندگی رسمی ایرانسل و رایتل در استان قم mihapliga یادداشت های روزانه ی یک زن... moonriverteam firmrasoni cheap nhl jerseys نمایندگی کرج