محل تبلیغات شما
روز سه‌شنبه مورخ 98/9/19 کارگاه آموزشی نمایندگی خانم‌های مسافر با استادی دیده بان محترم جهان بینی، استاد امین، نگهبانی مسافر غزاله و دبیری همسفر زیبا، با دستور جلسه بنیان» ساعت 11:50 آغاز به کار نمود.

https://up.c60.ir/repository/7102/WhatsApp%20Image%202019-12-11%20at%2009.35.55%20%281%29.jpeg
 سخنان استاد 
خیلی خوشحالم که امروز در جمع خانم‌های مسافر حضور دارم. شرکت کردن در هر جلسه‌ای سعادت می‌خواهد و لطف خداوند را می‌طلبد که در بین آدم‌ها قرار بگیریم. انسان‌های زیادی هستند که در دایره‌ای نامرئی قرارگرفته‌اند و نمی‌توانند از آن خارج شوند یا با دیگران ارتباط داشته باشند و از این ارتباطات محروم هستند. خود من‌ بعد از سال‌ها متوجه شده‌ام مهم‌ترین چیزی که وجود دارد، این است که بتوانیم در کنار انسان‌ها زندگی مسالمت‌آمیز و خوبی داشته باشیم. تمام جهان‌بینی‌ها و آموزش‌هایی که در کنگره می‌گیریم، اینجا خودش را نشان می‌دهد. علت آن‌هم واضح است، زیرا انسان به‌تنهایی کاری از دستش برنمی‌آید. فکر کنید من به‌تنهایی در یک جزیره باشم با تمام امکانات موجود، چه‌کاری از دستم برمی‌آید؟ برای چه کسی می‌خواهم آواز بخوانم؟ برای چه کسی می‌خواهم شعر بخوانم یا حرف بزنم؟ برای چه کسی می‌خواهم کاری انجام دهم؟ حتی اگر تمام تخصص‌های دنیا هم در انسانی جمع شده باشد، ولی مخاطبی وجود نداشته باشد، هیچ جایگاهی نخواهد داشت، تازه باعث دق دل هم می‌شود.

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

مسافر ,تمام ,کسی ,می‌خواهم ,هم ,باشد، ,که در ,کسی می‌خواهم ,برای چه ,چه کسی ,خانم‌های مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

comarafes westritimu camamasco dredagfunle Mike's blog وبلاگ شخصی دكتر موفق پور .... fnejadian dazeculu آموزش ترکی آذربایجانی