محل تبلیغات شما
سی دی طلب ظلم 2

به همه ی محیط هایی. که در آن ها نوعی. از زندگی جریان داشته باشد محیط زیست گفته میشود. از جمله استخر ابشهر. اقیانوس. .کویر. .برای بقای یک محیط زیست ارتباط متقابل موجودات زنده با یک دیگر و با عوامل غیر زنده امری لازم است عوامل زنده یک اکو سیستم عبارتند از تولید کنند ه گیاهان سبز. مصرف کنند ه جانوران. تجزیه کنند ه ها. .باکتریها و قارچها. .مهمترین ارتباط جانداران با یک دیگر ارتباط غذایی جریان دارد و در نهایت همه ی جانداران کره ی زمین یک شبکه ی غذایی بزرگ به نام شبکه ی حیات را تشکیل می دهند. عوامل غیر زنده عبارتند از. دما.نور. .ابگازها. .مواد شیمیایی. .گرماکه بیشتر از اشعه ی مادون قرمز حاصل از نور خورشید به دست میاید. برنامه های مربوط به زیست محیطی باید ان چنان در نظر گرفته شوند که بقای همه ی موجودات در یک سیستم تضمین گردد. روابط بین انسان و طبیعت یک بحث قدیمی است که تا مدت ها تصور میشد. طبیعت یا نیروی تصفیه کننده و تنظیم کننده اش تعرضات انسان را هضم خواهد کرد. افزایش جمعیت تجارت های پرسود مانند. .عاج فیل. .شاخ کرگدن. ها پوست تمساح. .جنگل زادیی. وبهر برداری از جنگل ها و مصرف بیش از حد انرژی با سرعت زیادی موجب بر هم زدن نظم و موزون و شگفت انگیز مکانیزم جهان شده است. از طرفی بلاها ی طبیعی سیل. اتش فشان. زله یا تغییرات اب و هوای باعث دگرگونی های مهمی و میراث جانداران زمین شدهاند. خرکو اگای معروف به واسطه ی نیمه اسب و به واسطه گردنش نیمه گور خر بود. در سال 80در افریقای. جنو بی محو شدن دایناسورها. از کره ی زمین حدود 665 میلیون سال پیش و موارد ی مشابه دیگر تا انسان مصیبت فقر و حتی انهدام جهان زنده را سازمان دهی کند.دلایل مهم. حفاظت از موجودات. زنده عبارتند از. 
1—زنجیر ه ی حیات جانوران محتاج گیاهان برای تبدیل انرژی خورشیدی به غذا و گیاهان محتاج جانوران برای انتقال دانه های گرده و بارور کردن انها. هستند و بقای جانوران منوط به بقای طعمه ها یشان. است. 
2—یک گنجینه ی درمانی معالجه ی80 در صد جمعیت کشورهای در حال توسعه با داروهای طبیعی توسعه میگردد. منشاء بسیاری از داروها جانوران به خصوص آبزیان هستند در کشورهای چون هند.چین.امازونواسیای. جنوبی و شرقی پزشکان گیاهان مختلفی را به طریقه. ی سنتی استفاده می کنند. 
3—یک انبار وسیع طبیعت یک مخزن بزرگ مواد خوارکی است که هنوز چندان مورد استفاده قرار نگرفته و مواد غذایی انسان به این تنوع زیستی در محصولات کشاورزی وابسته است. 
4—معدنی برای صنعت تقریبا در تمام شاخه های صنعت از نشاسته ها شیره ها بعضی از نباتات. .روغن های گیاهی. .چربیهای. گیاهی و حیوانی استفاده میشود. .و گیاهان مثل نیشکر. .چغندر قند. و گندم انرژی های شناخته. شده هستند. حمایت از طبیعت به منظور حفاظت از طبیعت میتوان روش های زیر را انجام داده. حمایت قانونی از انواع موجودات حمایت قانون از محل های ویژه. فضاها. .پارک ها. .خرید زمین به عنوان یک سلاح قدرتمند گران قیمت توسط سازمان حفاظت محیط زیست حفظ حیات وحش بخش عظیمی از کره زمین زمین در گذشته های دور پوشیده از جنگلها ی سر سبز بوده است جنگلها ی پر باران استوایی به دلیل وضعیت اب و هوای. خاص خود بسیار غنی بوده و دارای اکو سیستم پیچیده ای می باشند و در حال زیستگاههای دیگر جهان می باشد. امروز با افزایش جمعیت انسان برای کشاورزی راه سازی. .ساختمان سازی. .و خیلی چیزهایی دیگر به قطع درختان این جنگلها پرداخته و منجر به نابودی این مناطق میگردد محافظت از حیات وحش به منظور تضمین اینده وظیفه تمام مردم جهان است که خوشبختانه در این مسیر گامهای مثبتی بر داشته شده است در سال 1992 بیشتر ملتهای جهان پیمان همکاری های در جانبه. ی را امضا کردند که از نابودی گونهای گیاهی و جانوری جلوگیری. میکند بسیاری از این کشورها قبلا توافقنامه ممنوعیت تجارت گونهای در معرض خطر را امضا کرده اند. برای حفظ گونهای در حال نابودی باید روش زندگی مان را عوض کنیم و در عمل. نه فقط در حرف به محافظت و حمایت از حیات وحش بپردازیم. من اگر خودم از خودم شروع کنم که زباله هایم را تفکیک. درست کنم و به محل های عمومی که. میروم حواسم باشد که محیط را الوده نکنم مثلا جنگل .پارک ها کنار دریا. زباله نریزم نگویم همه ریختن من یک نفر چه فرقی میکند. نه فرزندم از من یاد میگیرد. ودوستانم کم کم یاد میگیرند بعد مییبینیم یک گروه شدیم مممنونم از. اقای. مهندس.

همسفر زهرا.

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

ی ,های ,یک ,ها ,زنده ,زمین ,است که ,کنند ه ,حیات وحش ,و در ,در حال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنر تبلیغات و گرافیک Michael's notes chroncinacom مجموعه فیلم های ترسناک رشته شبکه و نرم افزارهای رایانه ای کد تخفیف شرکت پرند ( کد معرف ) : 58107579 Jay's collection کهنه ترین دلتنگی ها دانلود رایگان نرم افزار بازی فیلم .... diralyta