محل تبلیغات شما
خلاصه سی دی طلب ظلم وبرداشت من 
در ابتدا جناب مهندس فرمودند زمانی که چیزی را یا د داشت میکنید حتما شماره صفحه وتاریخ بزنید ظلم بسیار ظلم وسختی را میطلبد اگر انسان ظلم بکند از کنترل خارج می شود و کسی که ظلم کند خودش سختی و ظلم را صدا میزند.زمانی که کسی می اید و اموالتان را می دوزدد خودتان. خواسته اید هر گونه ظلم و سختی که به دیگران. بدهید. به شما. برمیگردد. و این جز قوانین کائنات است .کسی. که تن و بدن دیگران را در اثر ظلم. بلرزاند روزی هم نوبت خودش. است. و روزی. میرسد که در حالت پشیمانی و ترس قرار میگیرد. همه کارها روزی دوباره برمیگردد حتی اگر مربی باشی یا در هر سمتی که باشی و بدی و ظلم کنی روزی بر سر خودت خواهد امد. اگر انسان ها بدانند که بدی.
بد است قطعا این کار را نمیکنند. اگر بدی میکنند فقط به دلیل این است که بارها از بدی کردن. به دیگران. توانسته اند به خواسته های خودشان و هدفشان برسند. حال برایشان سخت است که از راه درست حرکت کنند. برای مثال دو نفر را در نظر بگیرید که یکی کار گر ساختمان است و از صبح تا غروب کار میکند .و در انتهای روز 50 هزار تومان دست مزد میگیرد و یک نفر سر چهار راه می ایستد و مواد فروشی میکند و در عرض دو یا سه ساعت 200 هزار تومان و طبیعی است که او نمیخواهد از راه درست و با پول کم جلو برود و برایش خیلی سخت است که کار کند ولی در انتها کار خلاف او را به جایی می رساند که در انتها سرش بالای دار میرود. یا اینکه تا ابد در زندان میماند چون با کار خلاف دارد ظلم میکند و ظلم را برای خودش ظلم طلب میکند. مثل کسی که شیر بزهایش را میدوشید و داخل شیر ها اب میریزد و روزی میاید که سیل می اید و کل گله را میبرد.
اگر ظلم کنی حتما ظلم به شما برگردانده. میشود. مثل هتیلر که در زمان خودش شخصی مهم بود و همزمان در چند قاره میجنگید با قدرت. عظمت در حال پیشروی بود.ولی در اخر خودکشی کرد فکر میکنید چه کسی. انها. را نابود کرد شوروی یا چیزها ی دیگر ؟خیر ظلمی که به همه کرد باعث نابود ی انها شد و جالب است که هیچ ظلمی انجام نمیگیرد مگر اینکه به ان لباس تقوا تن کنیم. میگفتند ما میخواهیم دنیا را نجات دهیم در صورتی که خیلی جاها را با خاک یکسان. کردند و خیلی ها کشته شدند. دوستان دایره وار و دف ن مشغولند.
.سه موضوع را گفتیم ارتباطات بین انسان. و هستی و نیستی را برقرار میکنند. یکی حس بود که همه درکش کردیم مثل یک درخت زمانی که نیاز به نور دارد خودش را کج می کند و به افتاب. رو میکند تا نیاز ش را بر طرف کند این. شاید برای ما خیلی ساده باشد ولی اگر به کل قضیه توجه کنیم میتوانیم بفهمیم که خیلی هم چیز مهمی هست حتی حس در جامدات هم وجود دارد مثل سنگ یا یک لیوان که از نظر ما حس ندارند ولی درون انها وجود دارد. دومین موضوع صوت است و سومین نور است.
اینها سه نیروی قدرتمندهستند که تمام هستی و نیستی را به هم پیوند داده اند صوت ارتباطات را برقرار میکند ارتباطات بین انسانها و موجودات و کل هستی و نیستی. نور هم فرمان میدهد. صوت در ما. میتواند قدرت به وجود اورد و همین طور میتواند قدرت و انرژی را از ما بگیرد. یک سری از صوت ها هستند که غم و اندوه را به ما انتقال میدهند صوت میتواند مخرب هم باشد مثل اهنگ های که با سر و صدا در کشور های خارجی خواننده میشوند. سما از جهت معنوی و سیر و سلوک است که مقدس است و بعضی برای اینکه بیشتر به خداوند نزدیک شوند سما میکنند.
سما یک نوع نیایش است که به انجام. میرسانند .براداشت من چند سال پیش ظلمی. به ناحق به من کردند که خیلی برای من سخت و سنگین بود همیشه ناراحت بودم که چرا خداوند. نمیبیند که بهم ظلم شده ولی بعد از چند سال همان. ظلمی که به من کردند دقیقا برای خودشان افتاد و ناحق بهشون همان ظلم شد سی دی را که گوش کردم فهمیدم اقاس مهندس درست میگویند. که اگر ظلمی کردی بهت بر میگرده 

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

ظلم ,میکند ,هم ,کار ,خیلی ,صوت ,است که ,که به ,است و ,زمانی که ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

suenimasdoa Pearl's collection جهانگردی پایگاه اطلاع رسانی بسیج جامعه پزشکی استان خراسان شمالی Jana's page دانلود جدیدترین فیلم ها و آهنگ ها ابولی جراحی بینی ، جراحی سینه، جراحی زیبایی ، جراحی شکم ، جراحی زنان، جراحی پلک، جراحی صورت، جراحی فک، جراحی گوش neresciaso حقوقی