محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق

گزارش وعملکرد لژیون 12 خانم شهلا در روز دوشنبه مورخ 29/5/99 بادستور جلسه وادی سیزدهم راس ساعت 4 شروع به کار کرد

خانم شهلا :سلام عزیزای دلم وسلام به گل های قشنگم سلام من با تمامعشق به شما .خیلی دلم براتون تنگ شده که واقعا دلم پر میکشد که ببینمتون وهمصداتون را بشنوم امیدوارم که حالتون خوب باشه وانشا.  که از لحظه به لحظه زندگیتون لذت ببرید وهفتههای خوبی را پشت سر گذاشته باشید وانشا که این تعطیلات واین ندیدن ها وحضورینبودن لژیون باعث نشه که شما از آموزش ها دور شوید و انشا. که در حال آموزشوتفکر وتجربه باشید ودر قالب اینها زندگی شیرینی برای خود ترسیم کنید .امروز خیلیخوشحالم که در خدمتتون هستم وصدای شما عزیزان را می شنوم وامیدوارم آموزش خیلی خوبیدر کنار یکدیگر داشته باشید وجلسه را شروع میکنیم وعزیزان مشارکت کنید درمورد وادی13 .

خانم الهه:پیام وادی سیزدهم :       پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگری است

از قلم است که گام های بلندی در سراسر گیتی  روان وجاری می شود گویی جوی ها به هم میپیوندند تا رودیا رودهای خروشان را تشکیل دهند و آن محتوا را به همه انسان هابرسانند اینها مجموعهای هستند که اهداف وخواستها بشری را شکل می دهند وار تصور بهتصویر و از تصویر به بنای حقیقی می رسند وآن بنا ساختاری است که نادانان در پیویرانی آن بوده وهستند ودانایان در پی بنای آن ولی همیشه  پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگری بودهوهستوخواهد بود واکنون سر آغاز خط دیگریاست که:  جویبارها روان شده اند وهمه در یک نقطه به هم خواهند رسید وبستری پربار راتشکیل خواهند داد که به اقیانوس بزرگ منتهی خواهد شد وآنگاه با فر ایزدی به مکانهایی که فرمان از آنجا می آید گسیل خواهد شد ودوباره شکوه سپاه را به شکل دیگریقدرت مطلق به نمایش خواهد گذاشت که فرمان آن جنگ نیست بلکه فرمان ذآن دادن محبتاست به هرکس که در وجودش نور از آسمان بر خاک واز خاک بر بیکران خواهد بود .

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

ها ,سر ,آموزش ,نقطه ,وادی ,خیلی ,سر آغاز ,آغاز خط ,که در ,نقطه سر ,هر نقطه ,گزارش وعملکرد لژیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Patrice's memory مشاور تحصیلی شهرستان فسا فیروزی جوک و sms جدید خرید اینترنتی کیسه اب گرم فانتزی پلاستیکی ساده برقی 2020 llertaygreentext اصول و دانش حسابداری وبلاگ نمایندگی بنیان مشهد ::: سکوی برتر ::: Jeffrey's info لیدی باگ