محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

گزارش وعملکرد لژیون 12 در روز پنج شنبه 19/4/99 با دستور جلسه سی دیانتقال صفات وکتاب 60 درجه زیر صفرراس ساعت 4 شروع شد

خانم اذر :خوشحالم استادی این جلسه به من واگذار شد تا خدمت کنم حالمخوب است امیدوارم حال شما هم خوب باشد وخانم شهلا به دلیلی نتوانستد در لژیون حضورپیدا کند من وخانم الهه امروز جلسه را اداره میکنیم امیدوارم حضور فعالی داشتهباشید.

در مورداین قسمت  کتاب 60 درجهمشارکتم را اختصاص می دهم به تصاویر کتاب 60 درجه که اولین تصویر در ص 274 کهتصویر عبور را نشان می دهد که یک ماشین قرمزی که یک نور شدید خورشید که به شیشه آنتابیده وتشعشعات اش چشم راننده را اذیت می کند و حرکت ماشین بسیار کند است و مواظبهست که لغزش باعث سرنگونی نشود که در اینجا ماشین تمثیلی از جسم وراننده آن تمثیلیاز روان انسان را دارد و با تابش نور خورشید آرام آرام به مقصد می رسد وتولدو جشنمیگیرند وبه کل طبیعت تبریک می گویند که این تصویر از سیلور می باشد وتصویر بعدیکه در ص 278 است که این تصویر یکی از سوالات آزمون کمک راهنمایی بوده که این یکماشین قرمز رنگی در یک جاده گلی و حرکت ماشین وگلی شدن تایر ها وبدنه ماشین ازمیان کوههای یخبندان که بر ف های آن آب شده مر بوط به کدام تصویر است ؟تصویر شماره8

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

ماشین ,تصویر ,یک ,درجه ,کند ,جلسه ,60 درجه ,که این ,تمثیلی از ,کتاب 60 ,در ص

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

worksundtoscgang کانون شعر ایران درمان اعتیاد وب لژیون آقای فریدون جنابی سکوت خاموش lcudwebsledre کاپ طلایی(سامسونگ سابق ) dersphasobli راهنمایی و آموزش آموزش طراحی وب سایت دلسوختگان حضرت رقیه خاتون(س)- نیاسر