محل تبلیغات شما
سلام دوستان آذر هستم همسفر. سی‌دی جواب بسیار برای من عرفانی و ملکوتی بود. و صدای دلنشین آقای مهندس با آن احساسی که انتقال می‌دادند برای من بسیار تامل برانگیز بود؛ چون که ایشان داشتند ما را به این مسئله هدایت می‌کردند که اگر الان سختی‌هایی بر تو هست، یا اگر با فرد مصرف کننده هستی، یا دچار یکسری مشکلات هستی، این‌ها را می‌توانی تغییر دهی. آنچه که مهم است قدرت اختیار تو است؛ که تو می‌توانی با مثبت اندیشی و متمرکز نشدن روی مسائل منفی می‌توانی فردای بهتری، یا تقدیر بهتری رقم بزنی. در کنگره بحث مثلث فرمان، خواست و تقدیر بارها برای ما باز شده است و ما آموزش گرفتیم که تقدیر، نامه پیشین است. اما اعمال ما در خطوط حرکت بسیار مهم است. این سی‌دی ما را به امیدواری دعوت می‌کند.

و نوشتن مشق‌های پررنگ یعنی دفتری که می‌نویسی که تو از این هستی چه می‌خواهی، جایگاهت را خودت تعیین می‌کنی و پررنگ بنویس این مشقی که در اختیار تو است و با حس و حال خوبت حرکت کن تا بتوانی به یک اندیشه مثبت دست پیدا کنی و اندیشه مثبت از پس آن هزاران چیز مثبت می‌آید.

مطلب دیگر این که، نلسون ماندلا یک فرد سیاهپوست بود که به این خاطر مورد تحقیر قرار گرفته است. بعد عاشق یک دختر سیاهپوست می‌شود که نویسنده برجسته‌ای بود. بعد از شروع زندگی هیچوقت در آسایش نبودند و به خاطر فعالیت‌های ضدبشری هر دو را دستگیر و زندانی می‌کنند. و در زندان تحت فشار قرار می‌گیرند. ولی چون می‌دانستند کارشان درست است و خدمت بزرگی به سیاهپوستان است، از موضع خود کوتاه نیامدند. ماندلا این مدتی که در زندان بود، همواره مطالعه می‌کرد. کتاب‌های خوبی را به مردم ارائه داد. و پس از زمانی که از زندان آزاد شد، با رای مردم رئیس جمهور شد و خدمت بزرگی به تمام سیاهپوستان کرد. و نلسون ماندلا یک الگوی خوبی هستند که آقای مهندس نیز به این موضوع اشاره کردند.

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

تو ,مثبت ,یک ,می‌توانی ,ماندلا ,زندان ,به این ,را به ,است و ,خدمت بزرگی ,اندیشه مثبت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عرشیـــــــــــــا ریاضــــــــــــی شرکت طراحی، مشاوره و تولید مواد شیمیایی FNSB Allison's memory کد های آیهارا Heidi's style sulmaurepkest تنهایی های من ( پریسا ) zeikelisru taubuttransua dream