محل تبلیغات شما

گزارشلژیون حضوری روز دوشنبه تاریخ 2 تیرماه 99 با استادی همسفر شهلا و دبیری همسفرالهه با دستور جلسه سی دی فاصله با حضور همسفران لژیون دوازدهم که راس ساعت 3برگزار گردید به شرح ذیل است.

سخناناستاد:سلام دوستان شهلا هستم همسفر:

خداروشکرو الحمد الله که باز کنار هم جمع شدیم انشالا که یک آموزش عالی کنار هم خواهیمداشت واقعا دلتنگ شما میشوم چهره هاتون را که میبینم شاد میشوم من دوسه روزه سر لپتاپ هستم برای کارهای آزمون تا بتوانم با برنامه ریزی سر لژیون حاضر شوم .انشالاکه کرونا برود و بتوانیم منسجم تر حضور پیدا کنیم و خداروشکر با درایت آقای مهندسهمه چیز به خوبی پیش میرود آموزشها چه مجازی و چه حضوری به خوبی پیش میرود.شکرگزاری و قدر دانی میکنیم چه کجازی و چه غیر مجازی اما متاسفانه دو سه نفریهستند که نمیدانم چرا کم حضور دارند و مرزبانان از من گزارش میگیرند و من مجبورماعلام کنم .باید سر ساعت حضور پیدا کنید .کنگره روی نظم و انضباط حرکت میکند و اگراین نظم نبود کوه روی کوه بند نمیشد هر کس دلش میخاست هرطور میخاست رفتار میکرد وهر پیشنهادی میخواست میداد و میبینیم همه چیز طبق قانون خودش پیش میرود چه مجازی وچه غیر مجازی و من موظف نیستم فقط بیام تو کروه بگویم سلام و بروم چون گروه را همرصد میکنند من باید به جز خانم الهه حضوری ها رو اعلام کنم و بجز منیت اش من همزیر سوال میروم این عملکرد مربوط به راهنما است .

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

هم ,مجازی ,همسفر ,حضور ,لژیون ,پیش ,پیش میرود ,مجازی و ,و چه ,خوبی پیش ,چه مجازی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلام و این منم زنی تنها در انتظار معجزه ای سبز . . . سرطان Megan's notes سندروس بلوری+18 گردشگری اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها هیپنوتیزم آپدیت نود 32 - آپدیت رایگان نود 32 - دانلود آپدیت نود 32 - آپدیت روزانه نود32 - چدیدترین آپدیت نود 32 nvesnabrioupan Richard's notes