محل تبلیغات شما

گزارش لژیون مجازی پنج شنبه 5تیر 99 با دستور جلسه حرمت کنگره و سخنانروز 4 شنبه آقای مهندس و سی دی ژست که راس ساعت 16:30 دقیقه در واتس آپ برگزار شدبه شرح ذیل است:

در ابتدا همسفران عضو لژیون 12 راس ساعت با علامت دست حضور خود رااعلام کردند و دبیر جلسه خانم الهه با اجازه کمک راهنما خانم شهلا خلاصه عملکردروز دوشنبه 2 تیر را خواندند که به شرح ذیل است:

سلام دوستان الهه هستم همسفر:جلسه قبل روز دوشنبه 2 تیر ماه که بصورت حضوریبا دستور جلسه آداب معاشرت و سی دی فاصله برگزار گردید به این شرح است ابتدا استادخانم شهلا فرمودند که بدلیل شیوع  بیماریکرونا خیلی از آموزشها متوقف گردید که خداراشکر در کنگره اینگونه نبود و چه مجازیو چه غیر مجازی آموزشها ادامه داشت و در حال استفاده هستیم کنگره تابع نظم وانضباط است و اگر این نظم نبود هر کس هر طور دلش میخواست می آمد و هر چیزی میخواستمی گفت و سنگ روی سنگ بند نمیشدهر چیزی طبق قوانین خودش پیش می رود اینطور نیست کهیک نفر مجازی بیاید و بعد حضوری نیاید و هر طوری که دلش خواست شرکت کند این حضور وغیابها را از ما سوال میکنند این حضور و غیاب بسیار به چشم میاید و مهم است و کمکراهنما مسول است من وقتی نبودم دیدم چقدر لژیون را به تنهایی و خود گردان خوباداره میکنید .و من خیلی خوشحال شدم دستور جلسه این هفته سی دی ژست است.راس ساعت16:30 دقیقه اغاز به کار نمود .

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

جلسه ,مجازی ,لژیون ,ساعت ,خانم ,راس ,سی دی ,راس ساعت ,دستور جلسه ,ساعت 16 ,دی ژست ,گزارش لژیون مجازی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pockjulade1984 Jorge's site 09123420942 معاملات گاوداری مرغداری استان البرز 36638276_026 کد آهنگ دشمن خودارضایی ( ترک خودارضایی ) عاشقان ومدافعان حرم نفحات تصویری خدا gravtordeati Stefanie's notes