محل تبلیغات شما
سلام گزارش لژیون ۱۲ به تاریخ ۱۲ ‌‌/۱۲/۸۹  دوشنبه راس ساعت ۱۸ لژیون مجازی بر قرار شد 

خلاصه سخنان استاد سلام دوستان شهلا هستم همسفر  خدا را شکر که درجمع شما دوستان محبت قرار گرفتم امیدوارم که حالتون خوب باشه  و سالم باشید من خیلی بخالطر این دوری لدتنگتون هستم امیدوارم که خیلی زود این مسائل حل بشه واین بیماری خیلی زود از کشور و جهان هستی بیرون برود تا بتونیم دوباره در کنار هم جمع بشویم ولی خدا روشکر آقای مهندس این اجازه رو دادندکه با تشکیل لژیون مجازی از آموزشها عقب نمونیم و از شما عزیزان خواهش میکنم وقتی که از شما خواسته میشه که سر ساعت شش همه آنلاین باشید  حتمن حضور داشته باشید تا بتونیم در کنار همدیگر آموزشها رو حتی بهتر از قبل بگیریم. تا بتوانیم به آن هدف لازم که مد نظر آقای مهندس هست دست پیدا کنیم .پس خواهشا موضوع لژیون مجازی رو جدی بگیرید چون حضور غیاب رو داریم در سی دی طلب آقایمهندس می فرماین ما باید تسلیم راه باشیم و ما کسانی را در کنگره پذیرش میکنیم و خود را موظف میدانیم آموزش بدهیم که تسلیم راه باشند  یعمی اینکه کنگره را پذیرفته باشد چون کسانی آموزش میگیرند که با خواسته و طلب درمان وارد شده باشند وکسانی که اینگونه وارد کنگره میشند نتیجه های خوبی هم میگیرند. چس یادمان باشه که بهترین راه چیدا کردن راه هست و الان در حال حاضر بهترین راه تشکیل لژیون مجازی بود که بتونیم با آموزشها برداشتهای خوبی داشته باشیم و حالا که بزرگی رو داریم آقایی را داریم که بالای سرمان هست پس ما انسانهای خوشبختی هستیم  که هر لحظه در حال توسط اساتید بزرگ در حال آموزش هستیم.پس برای خودمون و آموزشها ارزش قائل باشیم .
لظفا در مورد سی دی طلب و سی دی مکمل مشارکت کنید

مشارکتهای همسفران

خلاصه سی دی. مجاز بقلم همسفر زهرا

مشارکت در مورد دستور جلسه سیستم ایکس

لژیون ,راه ,رو ,مجازی ,آموزشها ,آموزش ,لژیون مجازی ,سی دی ,در حال ,امیدوارم که ,تسلیم راه ,تشکیل لژیون مجازی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Phòng khám Đa khoa Pacific Carla's collection ftadylulre dr-iranmanesh انواع تی شرت پسرانه برای محرم amikswear niacdunefti وبلاگ همسفر الهام آموزش های ویژه در دست شما! lowtuakirxe